| anonim_4396 a întrebat:

Am internet de la Telekom si as dori sa nu mai platesc abonamentul la telefon pentru ca nu il folosesc si platesc degeaba. Deci m-ar interesa sa nu mai am posibilitatea sa sun, doar sa primesc apeluri. Stie cineva daca este posibil acest lucru?

Răspuns Câştigător
| P_Andreea_1996 a răspuns:

Da, este posibil. Trebuie sa suni la ei si sa le spui ca vrei Voce 0. Te vor pune sa le trimiti un email. In acest mod... poti fi sunat si tu poti suna dar vei plati exact cat ai vorbit.

1 răspuns:
| Diavolcata a răspuns:

Normal, dar intai sa iei legatura cu ei, sa nu iti faci de "cap" adica sa iei decizia singur/singura, anuntai si spune-i exact ceea ce vrei si se rezolva. Succes!