| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe Instagram si nu se incarca nimic, pe nicio sectiune, cu mesajul " fluxul nu s-a incarcat ". Am incercat si pe date si pe wifi, ambele mergand perfect, dar acelasi lucru. Am reaprins telefonul, am reinstalat aplicatia, cand vreau ma loghez ( am incercat si cu Facebook, direct, si cu id / parola ) apare mesajul " eroare necunoscuta ", ca optiuni apare doar " refuza "
Cum pot rezolva? Nu vreau raspunsuri banale

1 răspuns:
| tpuuser100 a răspuns:

Info : am observat ca si mesajele de pe messenger sunt intr-o ordine ciudata, fata de pe laptop ( de asemenea fata de ordinea reala ). Stiind ca sunt conectat la aceeasi retea.