| KnyRPG a întrebat:

Salut, de trei zile nu imi merge Facebookul si nici instaul, cand sunt pe wifi nu-mi arata pozele si nu pot vedea storyurile in schimb cand sunt pe date mobile pot vedea storyurile si pozele dar nu se incarca, zice fluxul nu a fost incarcat si trebuie sa inchid aplicatia si sa o redeschid. Ce pot face? Voua va merge? Mentionez : am reintalat aplicatiile, m-am relogat, am dat restart la telefon dar la fel imi face.

1 răspuns:
| Pandorluk a răspuns:

Aceeasi problema o am și eu, Facebook și Instagram nu îmi mai încarcă conținutul foto-video când sunt conectat pe wi-fi, deși alte aplicații de video streaming (YouTube, mixcloud, hbogo etc.) îmi merg fără problema. Aceeași problema o am și dacă intru de pe browser pe Facebook