| Uisiahduajzbx a întrebat:

Am întrat pe laptop și când dau click pe o aplicație de pe el nu se deschide dacă dau clic pe orice nu se deschide. Spuneți-mi va rog ce sa fac ca în urma cu câteva secunde mergea și după asa dintr-o data. Va rog urgent!

6 răspunsuri:
| Nonolita a răspuns:

Mausul este bun? eu problema asta am avut-o. Dar se poate sa fie si altceva.

| kb9 a răspuns:

Problema e de la mouse, daca nu, un restart il ajuta!

| Uisiahduajzbx explică (pentru Nonolita):

Da e bun

| Uisiahduajzbx explică (pentru kb9):

Da dar proba e ca nu pot deschide nimic și nu am cum sa fac asta...

| Uisiahduajzbx explică:

Ma puteți ajuta pe insta s-au ceva, va rog mult.

| kb9 a răspuns (pentru Uisiahduajzbx):

Ok....Touchpad-ul sau mouse-ul tau poate sa fie functional, dar ca clicker-ul sa nu mearga, poate sa fie o eroare de citire a datelor, da un restart sau daca trebuie, reinstaleaza sistemul de operare(poate e un fisier corupt), inceraca si alt mouse, foloseste F6 si selecteaza o app si vezi daca merge, foloseste combinatii ale tastaturii pentru a accesa Windows Updater si a instala drivere noi(Windows Key, cauti "Windows Updater", apesi Enter, TAB pana vezi ca iti selecteaza "Cautare dupa update-uri", iar Enter şi Aşteaptă).