| xSega a întrebat:

Am căutat peste tot o soluție și nu am găsit, deci am un laptop Asus și de la o vreme încoace nu touchpad-ul și tastatura nu mai răspund la comenzi cum trebuie, de exemplu la touchpad când apas click pe o aplicație mi se deschide cum as da click stânga și proprieteti, menționez ca am schimbat windows-ul de o gramada de ori, câteodată merge câteva zile fără nici-o problema iar alteori nu merge de cum l-am instalat.

Răspuns Câştigător
| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Nu e problema windows-ului e o problema legata de HDD, se formeaza din cauza faptului ca discur isi pierde proprietatile de baza si este prea ocupat pentru a raspunde procesorului, in asa caz trebuie sa te consulti cu niste persoane ce se ocupa cu reparatia laptopurilor si nu numai, pentru ca sunt cateva posibilitati ca nu va trebui sa schimbi HDD-ul.