| Strepix a întrebat:

Am microfonul SuperLuxE205U. Imi captează foarte mult bazait, iar când îl dau pe 75 la suta, tot am bazait dar problema este ca se aude prea incet. Din review urile văzute, dacă stai aproape de el cu 75 la suta tot tare se aude. Eu trebuie sa îl pun pe 90 la suta ca sa se audă la fel de tare precum au alții cu 75.
Ce-i pot face? L-am testat și pe laptop, tot aia.

1 răspuns:
| Algo098 a răspuns:

Probabil ca are o defectiune. Dupa cum arata ar fi trebuit sa mearga bine, fara bazait, ca are transportul semnalului prin cablu USB sub forma digitala, lipsit de paraziti si brum de retea.