| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cand intru pe messenger si vorbesc cu un prieten imi apare alb nu se vede ce am scris. dc? plz help sau cand intru pe un site nu apare pagina completa (imagini, video)chiar si pe youtube scrie ca trebuie instalat adobe flash player si sa activez javascript sad am ambele programe instalate dar tot nu merge ce sa fac!

2 răspunsuri:
| elenahd a răspuns:

Ai antivirus? Da-i o scanare in detaliu deoarece s-ar putea sa ai virusi...vezi cum iti merge dupa aceea calculatorul daca tot asa se manifesta atunci dezinstaleaza cele doua programe si reinstaleaza-le din nou ...incearca ...iti doresc succes.

| sextinio a răspuns:

Incearca mai multe browsere(Opera, Firefox, Minefield) iar pentru problema cu messengerul instaleaza versiunea 9 de Yahoo Messenger, in momentul asta e cea mai stabila versiune