| energia a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Vreau sa descarc (salvez) niste poze de pe Pinterest in telefon, imi si confirma faptul ca poza este salvata in galerie dar nu e.
Am incercat de nenumarate ori dar acele poze nu se afla in galerie.
Stie cineva care ar fi problema?
Sa fie o problema de la site?
Pe tableta e la fel...

1 răspuns:
| BicoCico a răspuns:

Bună! Uită-te foarte atent unde salvezi. O poți salva în pozele tale pinterest, asta inseamna ca le vei găsi pe aplicație, e destul de eficient fiindcă nu-ti mai ocupi memoria telefonului si probabil asta ai si facut tu. Dacă vrei neapărat să le salvezi în telefon, alege o poza si caută alta soluție de a o salva. Nu am instalat momentan pinteret-ul și nu îmi pot da seama de unde exact se salvează, dar o sa te descurci. Bafta!