| tranquilaaa a întrebat:

Am nevoie de puțin ajutor. Vreau să descarc niște poze din telefon (Samnsung Galaxy fleur) pe pc cu ajutorului USB- ului, dar nu pot. Am mai incercat asta mai demult și am reuși, dar acum nu face? (mai mult)

3 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Samsung este un ghimpe in talpa cand trebuie sa faci asta. Iti trebuie un program numit Samsung Kies.

| tranquilaaa explică (pentru xFluing):

L-am descarcat si tot nu merge sad

| xFluing a răspuns (pentru tranquilaaa):

Mda... Kies este oribil. Daca ai un card de memorie, ia un card reader pe care sa il conectezi la calculator.