| Kiki20098 a întrebat:

Salut,
Eu azi am vrut sa salvez niste poze de pe pinterest,pentru că chiar ieri mi-am salvat multe imagini,însă când am încercat acum sa salveze o poză,nu mai puteam, pentru ca nu mai era opțiunea aia de " descarcă imaginea " sau nu stiu cum, acum este doar ascunde, trimite. Însă nu pot să o salvez pe telefon, și am nevoie ????. Cine mă ajută, m-am si deconectat de pe pinterest, și am dezinstalat, instalat, aplicația

1 răspuns:
| Awam9abla a răspuns:

Ok, deci vrei sa zici ca nu iti mai apare chestia aia cu trei puncte din colt stanga? https://data.whicdn.com/images/311853722/original.png asta? acolo am eu, apas si apare o chestie cu "descarca", "semnaleaza" "copiaza linkul" una sub alta ca setari la imagine. tie cum iti apare?