| Muffer a întrebat:

Cum salvez o poza in care ii maresc zumu? Cu ce program?(Am o poza si e de la departare vreau sa am zum pe mine si sa ramana asa salvata)Cine stie ofer funda!

4 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

Deci se poate si altfel uite >>intri cu poza pe programul ala cu care dai zoom ii dai zoom la poza dai tasta prt scr [ii faci print screen la imagine ] apoi pornesti paint si dai ctrl+v [adica paste] apoi iti selectezi poza ta [adusa la zoom cu programul ] apoi [mai pornesti inca un paint si dai iar paste] day save si gata e foarte simplu trebuie doar sa urmeiz pasi citind cu atentie
Sper ca ai inteles bafta!

| blondissima a răspuns:

Paint,decupezi si apoi maresti dimensiunile pozei sau zoom si printscreen, mergi in paint si salvezi.

| ioanix a răspuns:

Cu Photo Scape happy

| dabuleanu a răspuns (pentru ioanix):

Ioanix poti fi te rog mai explicit, adica, care sunt pasii care trebuie urmati.Multumesc!