| Stefan_Geany_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. vreau să-mi iau un nou telefon și nu știu ce sa aleg. Iphone 7 sau Samsung galaxy s8? Voi ce păreri aveți?

Funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa greseala sa iti iei iPhone...
Alea is doar firma de ele, ca in rest, daca erau pe bune, costau nu mai multe de o mie de lei.

Ecran aproape full hd la iPhone fata de 4K la S8?
Asta e doar un exemplu...

Ia-ti S8 ca sa nu regreti.

3 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Ti-as recomanda S8 pentru ca ara display-ul mai mare nu costa mult la calitatea care o are, utilizatori de Samsung sunt foarte multumiti de produsele Samsung, Iphone nu are mufa Jack 3.5 mm. Oricum ulte aici mai multe argumente pro si contra : http://www.trustedreviews.com/news/samsung-galaxy-s8-vs-iphone-7-2950520

| Alex_Mihai_1982 a răspuns:

S8