| IONUTAlexandru2015 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu care sa aleg intre iPhone 4 si Samsung galaxy s3 pareri?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Samsung galaxy s3 este mult mai bun...s-a facut o comparatie si intre S2 si 4s si s-a demonstrat ca s2 e mai bun. Daca un telefon are un mar pe el nu inseamna ca e mai bun.Eu am s2 dar am avut ocazia sa umblu pe un iphone4 si sincer nu as da banii pe el in plus are si dimensiuni mai mici si camera de 5 mb pe langa s2 si s3 care au camera de 8.
Daca vrei iphone 5 atunci se merita dar s3 concureaza lejer cu el si e mult mai ieftin.

| Wistler a răspuns:

Si eu am avut aceasta dilema, dar intre s3 si note 2, dar merg pe note 2.
oricum s3 e cu mult peste iPhone 4, totusi decizia e ata.

| Balta_Darius_1999 a răspuns:

Cele 2 telefoane au sistem de operare diferit unul de altul(iphone are "ios6" si s3 are android 4.0.1)depinde ce sistem de operare preferi.Si la aceste telefoane platesti firma(Samsung; Apple)mai mult de calitate.In fine eu as alege iphone de oare ce am un iphone 4 si mi se pare mai simplu si mai performant decat android(am detinut si un android)oricum eu mi-am zis pare rea bafta sper ca vei alege ceva de care sa fi multumit mai tarziu.Bafta