| andruschi a întrebat:

vreau sa imi cumpar ceva dar nu stiu ce sa aleg.
ori bmx ori xbox ori iphone 5 ori Samsung galaxy s3?
am nevoie de 5 pareri
va rog

Răspuns Câştigător
| Laura164 a răspuns:

Eu iti recoman sa nu-ti iei xbox, am si eu, dar e foarte greu sa gasesti un joc, in locul tau mi-as lua xbox 360 sau playstation 2happy

7 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

In primul rand, telefoanele nu prea se merita. nu o sa te ajute foarte multwinking

Eu unul mi-as lua XBox sau BMX. totusi, XBoxwinking

| Decebalul a răspuns:

Iphone 4s! happy E mai bun decat toate si chiar decat iphone 5!

| Karmesytta a răspuns:

Samsung galaxy s3happy

| ToaderAndrei a răspuns:

Iti zic iphone ai aplicatii fff bune si te vei lauda si o sa fii popoulara te vb toata lumea ca ti-ai luat iphone vot plz

| ovi93 a răspuns:

Daca iti iei iphone, poti sa iti iei si 4 ieftin si bun, si iti ramane si de o bicicleta care te poti plimba cu prietenii, la xbox renunta nu e bine stai destul pe calculator corect? Deci parerea mea e sa alegi tu intre iphone dar nu 5... unu mai ieftin sa iti ramana si de bmx asa cu bicicleta mai mergi la plimbari prin parcuri, vine vara caldura etc etc numa bine de plimbat. Deci alegi cum vrei tu dar sa iti ramana bani si de bmx sa te plimbi ca asta e cel mai important.

| andruschi explică:

Oricum de xbox 360 e vorba
cred ca nu imi iau iphone, mai bine imi iau xbox. si sa stii ovi93 ca stau cam 1/2 h pe zi pe calculator
oricum mai am si wii si nu stiu daca ar merita. multumesc oricum

| andruschi explică:

Si varastau 5 ore in parc deci nu cred ca e cazul de bmx. eu il vroiam doar ca sa am cea mai tare bicicleta din clasa dar degeaba, nu stiu sa fac scheme decat backflip si sa merg pe o roata