| SonicAndrei a întrebat:

Am nevoie de un rack HDD pentru a-l monta în locul unității optice din laptop. Laptopul meu e Asus F550JX-DM247D, dar nu sunt sigur care e grosimea ideală pentru rack: 9.5mm sau 12.5 mm?
Grosimea HDD-ului pe care vreau să-l montez este de 9.5 mm, deci presupun că ar trebui să iau rack de 9.5 mm. E ok așa sau îmi scapă ceva?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Rack e altceva, intr-un rack pui un hard intern, tu ai nevoie de un suport in care sa intre acel ssd
https://www.emag.ro/......DPSKP7BBM/

| SonicAndrei explică (pentru RAY):

La așa ceva m-am referit (pe Emag văd că mai e numit și rack). Mulțumesc! Deci de 9.5 mm.

| RAY a răspuns (pentru SonicAndrei):

Da man in ala bagi ssd

| RAY a răspuns (pentru SonicAndrei):

Danke