| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor!

Nu pot crea un cont pe adsense! Intru de pe youtube pana la pasul 2! Cand ajung acolo ca sa imi configurez siteul nu mai acceseaza pagina respectiva!

Adica : imi zice sa sunt conectat cu adresa xxxxx@XXX.com si ma intreaba daca vreau sa o folosesc sa imi creez cont pe adsense, dau da si cand trece la asociere imi ramane pagina ala si nu se incarca!

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca youtube-ul nu merge asa instant la asa ceva. Incearca totusi sa faci ceva activitate pe canalul tau inainte sa incepi sa faci asa ceva.
2. Incearca din alt browser, eventual cu orice addon gen adblock dezactivat.

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru sltlp):

Era problema cu serverul lor ...am incercat si 5 browsere si android si tot ..era de la ei