| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Nu pot sa creez un cont google adsense pentru a monetiza continutul canalului de Youtube. Dupa ce introduc adresa si emailul ma redirectioneaza la pagina support Youtube.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Care mai e farmecul sa nu raspund, daca nu stiu tongue

Răspuns utilizator avertizat
| JicaContra a răspuns (pentru Kolors):

Vorbesti despre viata ta sexuala?
eu, nu multumesc, nu ma abtin, nu vreau sa ajung frustrat!

| Alverto a răspuns:

Urmează instrucțiunile lăsate de YT

Răspuns utilizator avertizat
| Alverto a răspuns (pentru Kolors):

Tu chiar nu înțelegi cum stă treaba aici, nu? Acest site este pentru ajutor, răspunsuri, recomandări, sfaturi etc. De unde vrei să știm noi? Nu lucrăm la YT, de asta exista instrucțiuni de utilizare, dar na daca te dai inteligent și crezi că totul este ușor, fă cum crezi