| Questo a întrebat:

Salut, am un Nokia N97, ma asigur ca este conectat la internet si cand intru pe YouTube imi acceseaza pagina dorita dar nu se deruleaza videoclipul! De ce? Dau funda cui imi raspunde cel mai rapid si cel mai corect! happy

1 răspuns:
| andrei47 a răspuns:

Si eu patesc asa cu Nokia c3-00.nu se ruleaza deoare este prea slab semnalul la internet sau este slaba viteza primita(tot din cauza semnalului sau distantei prea mari).te inteleg, si eu pot sa vad videoclipuri doar acasa.P.S. ar mai putea fi problema ca este prea multa lume conectata la acel internaet. sper ca te-am ajutat, funda?