| Andreea_2671 a întrebat:

Am o camera FujiFilm FINEPIC JV150 si vreau sa descarc niste poze. Am bagat cablu usb si am instalat si tot ce era pe cd. si nu imi apar. Adica cand aprind aparatul scrie in stanga sus USB. atat. si pozele niciunde.

2 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa-ti instalezi un program ca sa le descarci pe PC.;

| mgtow a răspuns:

Cu Soacra la dusUn nebunIntra peste soacrasain timp ce aceasta face dussi o mai si prinde de fundlolUn mod de ati cunoaste soacraPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/