| мιcυтѕαααα a întrebat:

Am o imprimanta EPSON englezeasca, primita de la cineva. Acum cateva minute voiam s-o incerc pentru prima data. I-am dat de capete, am setat-o, dar cand sa printez pe o foaie ceva, nu imi ia hartia si imi zice mereu acelasi lucru. "Lipsa hartie. Incarcati hartia si apasati pe OK.". Asa am facut, dar tot nu mi-o ia. Ce credeti ca este de facut? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Incearca sa "indesi" hartia pur si simplu o bagi tu manual, atat cat intra, pana sa se sifoneze, deci bagi hartia unde trebuie bagata si o bagi tu manual, pana vezi ca nu iti mai da voie, atunci o lasi si ii dai sa printeze! Succes!