| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor. Am o imprimanta imprimanta epson stylus bx310fn. Mi s-a blocat hartia in ea.Am scos-o dar imi spune:Blocaj hartie. Apasati OK. Daca eroarea persista, scoateti hartia cu mana. Si doar am scos hartia, m-am uitat, dar nu am mai vazut nici macar o bucata. Va rog, ajutati-ma. Dau FUNDA, pentru cel mai corect raspuns.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nonameih0000 a răspuns:

Aceeasi problema mi se intampla si mie la imprimanta. Tot EPSON am. Spune-mi si mie daca ai gasit vreo solutiebig grin

| marcela_1817 a răspuns:

Poate mai instalezi odata driverul al imprimatei... daca il ai si apoi incearca