| Uzzy1993 a întrebat:

Azi mi-a dat o cunostinta o imprimanta EPSON STYLUS DX7400.
Am montat-o, totul bine pana cand am incercat sa printez o poza de pe PC. Cand mi-a scos hartia pe care am vrut sa printez am observat ca nu a printat tot, ci doar un sfert din hartie. Am incercat sa printez din nou, dar mi-a aparut o eroare, sa-i spun asa, care imi arata ca, cartusul cu, culoarea Cyan este gol. Dar celelalte cartuse sunt pline.
Acum intrebarea mea este cum pot sa printez numai alb-negru?

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Raspuns. imprimantele astea EPSON care le mai dadea cadou si romtelecomul, daca unul din cartuse e gol... papa. ma intelegi? tongue

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Cand dai print la o poza vezi ca trebuie sa iti apara la un moment dat printer proprietes, intra acolo si la tabul de colors ar trebui sa poti alege grey print sau ceva de genul in loc de color print.

| IAOIADNAA a răspuns:

Daca ai o imprimanta care printeaza si color ea va trage imaginea exact cum e pe PC.
Poti modifica imaginea sa arate alb-negru pe calculator sau sa-ti ei cartus color nou.
Daca alegi sa modifici fotografia poti folosi unu dintre programele de aici:
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=15
http://www.kaz3.info/photoshine-program-de-modificat-poze-download.html
Bafta!:)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred că poți, trebuie să le ai toate pline

| Uzzy1993 explică:

Nu a mersi nici cu program, sa fac poza alb-negru si nici cum a spus Gas. Astept si alte raspunsuri.