| NVRE a întrebat:

Am o tableta goclever tab R104 (stiu cam veche happy ) dar dupa un timp m-am gandit sa o incerc sa o folosesc dar nu mai aveam Android pe ea.
Acum am incercat sa o conectez la calculator cu un cablu special dar nu a mers.Pur si simplu nu voia sa se conecteze cu toate ca pe calculator se incarca ceva dar totusi nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
| XD_Rareş_2000 a răspuns:

E din cauza tabletei mai mult ca sigur(e prea veche pentru calculator). Ce windows ai pe PC?

| NVRE explică (pentru XD_Rareş_2000):