| Christian_Radulescu_2001 a întrebat:

Salut.Am o tableta GoClever Tab r104 cu android 4.1.1...As vrea sa stiu daca pot sa fac upgrade-ul la android la o versiune mai noua! Urgentt! Pleaseee! Dau funda

1 răspuns:
| EkToR a răspuns:

Dupa parerea mea poti incerca dar cu siguranta nu iti merge la 5.0/5.1 etc...
Dar poti incerca sa il faci dupa pc prin cablul usb, dar nu se va face 5.0 /5.1... eu as incerca sa ii bag 4.4.4 creca asta ar fi cel mai acceptabil, altu mai mare nu cred ca va merge.