| Comrad543 a întrebat:

Am o mica mare intrebare. Am varsat acum 3 zile suc pe laptop, am reușit sa il usuc si pana acum a mers perfect, singura problema fiind tastele lipicioase, dar inca perfect functionale, pentru care as fi vrut sa merg, după ce trec toate starile de urgenta, la un service sa o curete. Desi pana acum funcționa de parca nimic nu s-a intamplat, acum s-a blocat, dupa vreo 20 de minute de când l-am pornit, asa ca i-am dat un restart de la buton. Problema acum e ca de fiecare data cand il repornesc, windowsul imi spune ca e eroare si ca ar trebui sa il repornesc, iar cand il repornesc, se blochează pe ecranul de pornire. Are legătură cu accidentul de acum 3 zile? Sau e doar de la Windows? Ar fi mai bine sa nu-l mai folosesc pana nu curat tastele sau nu are nici o legătură ca sunt lipicioase (având in vedere ca oricum folosesc alta tastatura)?

Răspuns Câştigător
| Ionut659 a răspuns:

Păi dacă nu a m-ai făcut așa înainte dul la reparat dar mai întâi curățăl.
Dacă s-a dus în tot sistemul lui nu ai ce să faci. Poate dacă îl cureti dar în general laptopurile sunt foarte sensibile

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-l la reparat si-l vor curata ei.

| darrio2007 a răspuns:

De la suc este problema. Du-l la curatat.