| ReDPanDA a întrebat:

Am o pereche de casti Genesis H11. Pana ieri microfonul a mers perfect, dar astazi cand am incercat sa intru intr-o conferinta pe skype microfonul imi acoperea vocea cu un bazait(la inceput e mai slab, abia auzindu-se vocea, dar dupa cateva secunde nu se mai aude doar bazaitul)

Funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| Hajde22 a răspuns:

Daca nu ai deja un driver de sound, descarcă unul, iar apoi caută-ti setările microfonului, oricum, îți recomand realtek hd, este foarte simplist si usor sa-ti modifici configurațiile.