| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Am o porblema cu un telefon de la e boda, am garantie si am facut cerere de ridicare, adica sal duca la servis, am o intrebare cum intru dupa aia in posesia lui? mil trimit ei prin posta cand e reparat sau? raspundeti cat mai repede pliz

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Ai completat numarul tau de mobil pe cererea de ridicare sau de pe formulare? Daca ai completat numarul de telefon mobil, o sa te sune ei cand poti ridica telefonul sosit de la reparatie unde l-ai lasat la reparat!

1 răspuns:
| Daniel_Dan_1997 explică:

Am facut reclamatia la ei la suport si mi-a cerut numele, numarul, modelu si altele... si i-am spus nu pot sa ajung acolo ca sta departe si mi-a spus ( in caz contrar costul transportului se ridica la de 20lei dus/intors. ) - - si nu stiu daca mil aduce si acasa? si pentru returnare trebuie sa prezint ce imi da curieru sau?