| Emi8888 a întrebat:

Am o problema, am un Samsung galaxy s3, si a inceput dintr-o data sa imi dea eroare si sa imi spuna ca sistem ui s-a oprit daca tin apasat pe butonul home ca sa inchid aplicatiile. I-am dat si resetare de doua ori, dar tot asa, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| AndraAntoniu4 a răspuns:

Buna! Am pățit acelasi lucru la telefonul meu vechi..Eu l-am dus la reparat si mi-a zis ca este stricat de tot..Eu iti recomand sa il duci la reparat. Sper ca a te-am ajutat.

| WxRo a răspuns:

Incearca un hard reset nu doar un factory reset. Daca nici asa nu se rezolva - service - garantie etc.

Pt hard reset - cu telefonul OPRIT apesi si ti apasat : volume up + butonul de acasa apoi apesi pe power pana simti o mica vibratie.Cand vezi logo-ul Android dai drumul la butoane. Selectezi wipe data si ii dai ok cu butonul de power.

| adventuregirl a răspuns:

Fix acum am rezolvat si eu problema. Du te in manager de aplicatii >>toate aplicatiile >> dezinstalare google ( se numeste "aplicatia google", nu "google+"). Sper sa mearga si la tine