| BringMeTheHorizon1111 a întrebat:

am un Samsung Galaxy core si nu stiu ce are. Dec cateva zile imi spune "UI sistem s-a oprit", nu ma lasa sa schimb imaginea de fundal, camera de la Instagram si Snapchat este invers si practic nu mai pot tine apasat pe butonul de Home
Dau funda.Help

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

De recomandat ar fi sa nu te bagi tu in niciun bios al telefonului, daca ai garantie il poti duce la un service, sau de unde l-ai luat si le explici problema

1 răspuns:
| FlyProject554 a răspuns:

Incearca sa ai dai reset din bios
stigi telefonul... dupacare ti apasat volume down si butonul home
in timp ce il aprinzi... dupacare dai la restore factori data si yes
de aici cred ca te descuri