| RazvanPV a întrebat:

Am o problema cu display-ul la laptop, am incercat toate metodele sa-l schimb de pe Intel HD Graphics 620 la placa video dedicata ( GeForce 940MX ), am intrat in NVIDIA control panel si am dat totul la performanta maxima, am configurat PhysX-ul la procesorul 940MX ( Placa mea video ) si NIMIC, ce as putea sa-i fac, la panoul de control in NVIDIA am facut tot ce am crezut ca e mai bine, cum am precizat mai sus, performanta maxima si nimic, spuneti-mi alte metode care credeti ca merge sigur, ofer funda!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ai incercat sa dai click dreapta pe iconul jocului si run with graphics device Nvidia?