| Epure_Alin_1988 a întrebat:

Am o problema cu logarea pe Facebook, de fiecare data cand intr-u imi spune ca parola nu este buna care o am si imi cere sa revin mai tarziu

Răspuns Câştigător
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Inseamna ca ori ti-ai uitat parola, ori ca cineva ti-a spart contul si a schimbat-o, selecteaza sa-ti trimita parola prin mail sau prin mesaj la numarul de telefon

1 răspuns:
| Epure_Alin_1988 explică (pentru gamesFENOMENUL21games):

Imi resetez parola, schimb parola, intru si dupa 20 minute daca doresc sa intru iar pe facebook imi cere iar sa ma inregistrez