| Kinorok a întrebat:

Am o problema cu pc,ma jucam, si s-a stins brusc si a facut 3 bip-uri lungi consecutive si se aprinde beculetul de la unitatea centrala rosu de 3 ori consecuiv dupa se stinge si tot asa! Nu mai porneste i-am scos ram-ii i-am curatat, tin sa mentionez ca foloseam placa integrata! ce sa ii fac!?

Răspuns Câştigător
| dribbler84 a răspuns:

Resetezi biosul de la placa de baza - muti jumper-ul de la baterie, aspiri unitatea de praf, daca nu merge asa, inseamna ca e de la placa video sau ram.