| sucul a întrebat:

Am o problema cu tableta......Inainte mergea bine, dar acum bateria a luat razna.Ba se duce instant la 100% sau de la 100% la 5% nu stiu ce naibi are... daca stie cineva care ar fi problema sau ce ar trebui sa fac si o sa mearga

2 răspunsuri:
| casher a răspuns:

Asa s-a intamplat si tabletii mele.
Incearca sa intri pe ea si sa dezactivezi toate chestiile (wifi, bluetooth, skype, jocuri, programe, aplicatii, etc.) si sa dai luminozitatea tabletei pe cea mai mica. Bag-o la incarcat pana dimineata si boom!

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Spune si tu modelul tabletei.