| ♥ℓiαnα♥ a întrebat:

Buna
Stie cineva de ce nu imi mai merge Animax, canalul care aparea dupa ce se termina Minimax? Inainte mergea foarte bine, apoi mergea doar putin si se bloca iar acum apar doar culorile de la "revizie tehnica". Atunci cand am fost in vizita in alte orase, mergea bine la celelalte televizoare, dar mie acasa nu-mi merge. Am auzit ca nu e numai problema mea, stiu unele persoane care au aceeasi problema, dar stie cineva de ce nu mai merge Animax? Sau ce ar trebui sa fac ca sa imi mearga din nou? Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Nu poti face nimic. Minimax nu mai are contract cu Animax, contacteaza firma de televiziune prin cablu.

5 răspunsuri:
| ScandaL a răspuns:

Salut... Spuneì mamei tale sa mearga la cei de la care aveti cablul Tv ei iti vor spune ce sa faci big grin Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat anul trecut dar acum merge x]o sa-si revina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie mai bun animax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge animax

| ninaniki a răspuns:

Pentru cei care nu le merg animaxul poate fi cu RDS-RCS pentru ca am si eu cu aceasta firma si nu merge. Este preferatul meu canalul animax. Mie mi se incheie in septembrie si imi bag cu UPC ca o sa imi mearga ca am avut cand eram mai mica si imi mergea bine. Sa nu va bagati cu ROMTELECOMUL ca la canalele pentru adulti nu o sa mearga. Am citit pe internet sunt site-uri. Sfatul meu este sa va schimbati cablul. Va urez tuturor bafta multa pentru ca mie imi pare foarte rau pentru voi ca nu va merge animaxul. Daca aveti intebari ma puteti contacta la nikodragutza 51 sau pe facebook voicu nicoleta o sa ma gasiti usor ca am poza de la profilul asta de pe TPU pe facebook. Va pup. Pa-Pa