| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu TV-ul. De fiecare data cand il pornesc si dau pe Antena 3, Kanal D etc incepe sa miroasa a c*cat. Stie cineva de ce?

13 răspunsuri:
| LarissaLary189 a răspuns:

S-o fi ars ori se incinge rau ecranul si miroase. Du-l undeva la un service sau nu stiu ce sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LarissaLary189):

...straight face pe bune?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca nu sunt bune emisiunile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arunca-l pe geam.

| Kogaion a răspuns:

Din cauza lui Gadea, Badea, Victor Slav, etc.

| sierra1 a răspuns:

O fi făcut pe el Badea M

| DaniTDCI a răspuns:

Arunca TV-ul pe fereastra, muta-te pe un alt continent, schimba-ti identitatea si niciodata in viata ta sa nu mai accesezi antena 3 sau Kanal D, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai pe alte canele, si mie m-i se intampla la fel laughing

Bula
| Bula a răspuns:

De mirosul de canal se scapa usor: se toarna o cana de apa in orificiile de aerisire.

| CosminFlo a răspuns:

Am eu o solutie|:
Inchide *** de abonament de tv
Si fa-ti un abonament la Netflix
Nu vei regretawinking

| aADI a răspuns:

Tembelizorul e de vină, trebuie inchis, sau mutat pe ceva interesant.

| ziftode a răspuns:

Nu trebuia sa postezi canalele, dupa cuvantul mirositor, toti au sarit pe ele

AI O PROBLEMA, o piesa se incinge si incepe sa miroasa, ar trebui dus la un service (sau macar intrebat, la telefon eventual) si verificat, pentru ca

E POSIBIL SA IA FOC!

poate nu e probabil, dar oricat ar fi de mica posibilitatea eu personal nu as risca, pentru ca nu merita

| marian37 a răspuns:

Ia-ti laptop-ul/pc-ul si conecteaza-l la TV...se duce era tv-urilor, Internetul este la putere!