| NicklausMikaelson a întrebat:

Am o problema PC!
De fiecare data cand vreau sa-l pornesc imi apare pe ecran ca nu este alimentat si incepe sa bipuie unitatea intr-una cu pauze.
So. why?

2 răspunsuri:
| anonimulk a răspuns:

Salut, este o eroare poate de la firele de la unitate ori de la monitor
sper ca te-am ajutat funda p.s

| MihaiMihaila a răspuns:

Salut. Scoate una din memoriile ram. Aprinde calculatorul. Daca inca bipaie, schimba memoria RAM existenta, cu cea pe care ai scos-o. Daca problema persista, scoate ambele memorii RAM si sterge conectorii cu o guma de sters. Cand umbli in calculator, scoate-i alimentarea pentru ca exista posibilitate sa te curentezi.