| GOGUme a întrebat:

Am o problema cu un PC. Pornesc PC iar dupa cateva secunde incepe sa se restarteze si se restarteaza de mai multe ori, de fiecare data cand il pornesc face tot la fel, ceva sugestii aveti?

4 răspunsuri:
| Razvan94 a răspuns:

laughing), asa mi-a facut si mie acum cateva zile (s-a bagat cainele sub birou si s-a asezat pe fire, s-a restartat si pe urma tot se restarta x(. dupa vreo 10 restartari m-am enervat si i-am dat un picior ca lumea si si-a revenit, nu stiu daca va functiona si la tine, dar daca nu atunci du-l la service

| Ruxuletz a răspuns:

Da, e posibil sa ai un virus. Reinstaleaza windows-ul, iar daca tot face asa formateaza pc.

| IceCreamDoll a răspuns:

Pune cd-ul original cu Win-ul si dai repair windows. Daca nu merge nici asa reinstaleaza windows-ul.

| GOGUme explică:

Ok multumesc