| steaua12 a întrebat:

Am o problema la internet deci am un telefon Samsung galaxy y s5360 si mi-am activat optiunea testeaza gratuit internetul pe mobil,, am activat pachetul de date si cand sa intru pe internet merge numai pe siteul m.orange.ro atat cand dau pe celelalte siteuri imi spune problema de conectivitate de ce? Merge numai pe siteul m.orange.ro si mi-am luat setarile de internet plz funda +vot

Răspuns Câştigător
| mihaitare123456 a răspuns:

Pentru inceput, telefoanele astea de ultima generatie mananca foarte multi mb de internet. Tu la optiunea aceea de 100mb ti se adauga si trafic nelimitat la orange.ro! Daca telefonul si-a facut niste updaturi sau chestii de genu, se poate sa ti se fi dus toti mb de pe sim. Si deoarece ai trafic nelimitat in portalul Orange, poti sa intri pe Orange. Ai inteles? Sau dus toti mb, chiar daca tu nu ai stat mult pe internet. Crede-ma am pati-to si eu.

1 răspuns:
| AugustinFiltru a răspuns:

Deoarece tu ai luat optiunea testeaza netu
pentru a putea naviga in voie trebuie sa ai net (mb)
deci cu alte cuv uh poti sa mergi doar pe site-ul lor