| IonutzWoW a întrebat:

Nu imi merge internetul pe mobil

Am Samsung Galaxy Gio, mi-am bagat optiunea cu 1500 min... am si 150 mb

Dar nu pot accesa decat pe site-urie m.orange.ro,m.gsp.ro,m.cancan.ro ba chiar mi-am bagat si orange news dar tot nu merge.Nu este o problema de la telefon deoarece am bagat alta cartela care are internet pe telefonul meu si merge...este o problema de la cartela.

1 răspuns:
| ivy a răspuns:

Problema e de fapt ca nu ai setarile prestabilite pentru. internetul mobil al cartelei happy...