| Ola43 a întrebat:

Am o problema la iphone 4. Nu se mai aude difuzorul, cand suna se aude perfect dar in timpul convorbirii( merge doar daca dau pe Speaker ) sau cand vreau sa ascult muzica + sunetl de la blocare/deblochare nu merg. Dupa ce bag castile totul merge perfect. Tin sa mentionez cand reglez din acele 2 butoane sunetul, imi apare "Casti" chiar daca nu am castile bagate. Cand intru in setari la sunete dau sunetul la maxim si si vreo 2 secunde merge, nu imi mai apare "Casti" dar dupa apare iar. Ce pot face?

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Ai probleme cu conectorul pentru căști sau de software. Incearcă o resoftare prin iTunes. Dacă nu merge, service.