| soccerbaa1231 a întrebat:

Am o problemă la windows 10.
Am un procesor i7 6700k de 3. 6ghz. și de 2 zile procesoru meu lucrează aiurea. http://prntscr.com/iu23cb
Ce pot face? adică inainte era 2-3% știu că in poză e procesu ăla de 10-11%. dar restul? dacă le aduni 100% fac toate atat (am incercat) e un fel de proces invizibil care ia din procesor aiurea. Dacă inchid task manageru și procesoru lucrează la 50%. cred că este un virus miner sau ceva. vă rog ajutor. FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Este posibil sa ai un virus, reinstaleaza windows-ul pe curat si ai grija pe ce intri, si nu te uita la filme online ca si de acolo pot aparea probleme!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

E minerul windows 10.
daca fabricantul sistemului tau ofera drivere pentru 7 sau 8.1 schimba-l.