| Mateescu97 a întrebat:

SAl TPU, am si eu nevoie de ceva ajutor, candva am acceptat o instalare la driver de sunet, iar cand l-am deschis mi-a blocat si regeditu si task manageru, daca stiti cum pot sa le activez fara sa reinstalez windowsu sau sa formatez, dar sa mearga, AM windows sp1 profesional

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Urmareste pasii astia (// reprezinta separarea dintre comenzi) deci :Cu mausul da clik pe start/all programs/accesories/system tools/sistem restore.o sa iti apara un ecran unde ai 2 optiuni :Alege Restore my computer. Apoi xp iti va arata un calendar, tu du-te la data cind ai facut "gafa" si da clik acolo.Xp se va restarta si lasa-l sa isi faca treaba.Va porni singur si problema va disparea ca si instalarea ce ai facut-o.Foloseste des acest procedeu.SUCCES

| Mateescu97 explică:

N-am nici cu system restore acolo