| agent003 a întrebat:

Am o problema, mi s-a actualizat skype la versiunea 7 si cand cineva imi trimite un fisier se salveaza automat si nu stiu in care dosar este cum pot schimba asta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unelte/ Optiuni/ Mesaje si SMS/ Setari de conversatie/ Arata optiuni Avansate.
Jost de tot "cand primesc un fisier" si bifezi la "Salveaza toate fisierele la:" si schimbi din "Schimba director".
Altfel cele salvate pana acum le gasesti in: C:\Users\Numele tau sau cum ai intitulat computerul (daca nu i-ai zis nici cum in "Administrator")\AppData\Roaming\Skype\My Skype Received Files

1 răspuns:
| Florea_Lica_1956 a răspuns:

Nu stiu cum pot sa vad my skype in desktop.