| Mee a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema legata de browserul firefox. Atunci cand descarc un fisier de pe internet nu stiu unde se salveaza acesta, iar daca dau la search in start nu reusesc sa-l gasesc deoarece nu-i stiu numele...cum aflu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula se salveaza in Downloads (Descarcari). Poti seta unde sa se salveze intrand pe Tools(Unelte)/Options(Optiuni)/General si bifezi optiunea Save files in (Salveaza fisierele in) si alegi unde vrei sa se salveze de la Browse(Rasfoiti) si dai OK, eu am ales Descarcari, aceasta este prima optiune cand intri in Tools(Unelte). Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se descarca in (my documents/downloads).

| HeartBreaken a răspuns:

Am si eu Firefox si imi aleg singura unde sa mi le salveze...Nu stiu ce model ai da de obicei mi le sdalveaza singura intr.un fisier Downloads. fundita?