| cosmin20042222 a întrebat:

Cand descarc versiunea anterioara( su una mai veche a skype-ului) se face update la versiunea noua in timp ce se instaleaza...eu am o problema cu versiunea noua cum pot face sa am versiunea anterioara sau una mai veche?

1 răspuns:
| Sociomaniac a răspuns:

Nu poti sa ai o versiune mai veche a skype-ul, skype-ul e doar unu happy Daca nu ai skype-ul in pc, descarci direct varianta cea mai noua, dar daca deja ai skype-ul in pc automat iti face update