| iulianh a întrebat:

Am o problema(pentru cei cu android pe telefon) M-am juacat la parola telefonului (aia in care trebuie sa unesti punctele) si acum trebuie sa ma loghez cu contul de google ca sa pot umbla la telefon, si nu a mers. Zice ca id sau parola e gresita(dar le-am scris bine)... Are in spate vreun buton de reset? vreau si eu o solutie si cum se foloseste butonul de reset si ce se v-a intampla cu sistemul de operare in cazut resetarii. Multumesc! Funda pentru solutie happy

Răspuns Câştigător
| rapparapid a răspuns:

Ce telefon ai? trebuie sa resetezi telefonul la setarile din fabrica. tine apasat butonul "volume +" + "power"... sau tasta fizica "menu"+"power"...depinde de telefonwinking.