| vLooM a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema cu un Allview a 6 lite.
Am dat reset etc si imi zice confirmati-va contul.
Google etc. introduceti adresa dvs de e-mail si nu stiu care este aia. de ex bag una la nimereala imi cere parola si daca bag orice parola nu merge imi zice parola este gresita. Incercati din nou si mai jos Ati uitat parola? si tot degeaba deci pana la urma cum pot rezolva chestia asta sa pot umbla in telefon?

Dau funda

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si nu stiu care este aia. de ex bag una la nimereala imi cere parola laughing
Tare asta...si cine vrei sa stie?

| vLooM explică (pentru K0sti):

Am intrebat daca se poate face ceva, pai asa este daca bag un email merge orice dar parola nu este buna laughing nu stiu cum vine asta.

Nici sa fac alt cont nu merge nu pot sa trec peste astea nu ma lasa sa fac nimic... faca cont straight face

| Blacky6 a răspuns:

Daca nu poti atunci incearca sa-ti creezi alt cont google, nu-ti ia mai mult de 2 minute.

| vLooM explică (pentru Blacky6):

Pai asta e problema ca nu merge nici sa fac alt cont...

| Blacky6 a răspuns (pentru vLooM):

Sincer,atunci nu stiu ce sa-ti mai spun, daca mai ai garantie la el incearca sa suni la cei de unde l-ai cumparat sau sa mergi la un magazin specializat.