| venck a întrebat:

Am o problema. Vreau sa-mi reinstalez windows 7. Am windows-ul pe un cd iar driverele pe un stick usb. Dupa ce reinstalez windows-ul ( si pc-ul e gol, fara drivere etc ) imi citeste stick-ul pentru a baga driverele?

Răspuns Câştigător
| emipenet a răspuns:

Da, ar trebui sa ti-l citeasca, doar ca trebuie pus windows-ul de in specialist, parerea mea, e va sti mai bine decat tine sa faca asta
dar success la reinstalatwinking

8 răspunsuri:
| venck explică (pentru emipenet):

Instalez pentru prima data, m-am uitat si la un tutorial pe Youtube si vreau sa stiu daca-mi citeste stick-ul pentru a pune driverele. Mersi.

| venck explică (pentru emipenet):

Instalez pentru prima data un windows. Am vazut tutoriale si nu mi se pare asa de greu. Si de-aia intreb daca imi citeste stick-ul dupa reinstalare.

| gelu1970 a răspuns:

Da, trebuie sa il citeasca.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Eu am patit sa nu imi mearga usb dupa ce am instalat windows 10...\

| RAY a răspuns:

Daca ai drivere de usb deja instalate o data cu windows 7 da, dar in cele mai multe cazuri win 7 vine cu drivere de usb, am mai patit-o sa nu vina cu drivere de usb si da nu citea stikul usb

| RAY a răspuns (pentru Ionut_Sur_1987):

Ai avut mare ghinion windows 10 vine cu 90% din drivere cateodata

| venck explică (pentru RAY):

Am reusit. Multumesc tuturor.

| RAY a răspuns (pentru venck):

Cool,nb