| Blindeye a întrebat:

Vreau sa imi reinstalez windows-ul (am windows 7 ultimate). Imi voi baga poze, melodii si alte alea pe stick si vreau sa astiu ce aplicatii vin odata cu instalarea ca sa nu le bag pe stick. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionut258 a răspuns:

Nu are programe preinstalate, doar internet explorer si restul de la windows, windows defender si media player

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Windows 7 nu vine cu absolut nimic preinstalat

| Jipa95 a răspuns:

Windows 7 atunci cand l-ai instalat, nu vine absolut cu nici un program preistalat, ci mai degraba i se instaleaza cativa driveri, audio, video, intelegi? dar cei de la windows.

| BaitanuByy a răspuns:

Pentru reinstalarea windows-ului trebuie sa faci mai intai o copie a tuturor programelor descarcate si a informatiile de pe pc, daca nu vei pierde tot. https://www.google.com/......https?/url

| AditzuLLeS a răspuns:

1:Nu iti instala windows 7 cu stick pentru ca daca il instalezi de pe stick pentru ca nu iti baga toate fisierele corespunzatoare eu te sfatuiesc sa bagi windowsu pe sidi si dupa il tragi de pe sidi pentru ca pe stick nu iti baga toate fisierele din system 32winking
Sper ca te-am ajutat fuda? big grin