| 123456789051anonim a întrebat:

Am primit un e-mail de la Cracked to Administration la ora 00:30 și nu înțeleg despre ce e vorba. Traducere parțială a e-mail-ului în română : "Membrii interziși vor fi mutați la grupul de utilizatori" înregistrați "implicit".
Despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iata traducerea aici:

"Draga xxxx.
Astazi, noi am decis sa eliberam fiecare membru blocat in trecut, pe Cracked. Decizia a fost luata, ca sa mai dam a doua sansa, celor care au gresi (in trecut). Userii deblocati vor fii mutati automat intr-un group inregistrat. Dar nu si userii care au fost blocati din cauza inselatoriei, acestia ramanand blocati. Cu respect, Administratia Cracked."

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat ne pui 3 cuvinte fara sens, nici noi nu avem ce intelege.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune mesajul in engleza si ne descurcam noi!

| 123456789051anonim explică (pentru Violleta2022):

Dear 76567jyh,
"Today we have decided to unban every member that has been banned on Cracked to in the past. This decision was reached due to the fact that everyone deserves second chances and makes mistakes. The unbanned members will be moved to default Registered usergroup. This doesn't count for members who have been banned for scamming, those will remain banned.
Best gardes, Cracked to Administration "

| Wr3nch a răspuns (pentru 123456789051anonim):

Inseamna ca din ceva motiv contul tau a primit ban si acum a fost scos.

| 123456789051anonim explică (pentru Wr3nch):

Pe care cont? Deoarece eu am doar cont de Facebook și conturi pe site-uri de cumpărături.

| 123456789051anonim explică (pentru Wr3nch):

Ce fel de site este Cracked?

| Wr3nch a răspuns (pentru 123456789051anonim):

Eu prespupun ca e asta
https://www.cracked.com/